Contact

Bezoekadres
Doelenstraat 44
3512 XJ Utrecht

Postadres
Postbus 54
3500 AB Utrecht

Kantoor
info@hollandbaroque.com
+31 (0)30 2751840

Zakelijk directeur
Luuk van Geffen  
luuk@hollandbaroque.com
+31 (0)6 1792 1418 

Productieleiding
Clara van Meyel 
clara@hollandbaroque.com
+31 (0)6 1202 5054

Artistiek team
Judith Steenbrink
judith@hollandbaroque.com

Tineke Steenbrink
tineke@hollandbaroque.com

Relatiemanager
Anna ter Schegget
E-mail: anna@hollandbaroque.com
Tel: +31 (0)6 4252 5588

Officemanager
Fiep Nijhof
fiep@hollandbaroque.com
+31 (0)30 2751840

Marketing & communicatie
Harm Zeven
harm@hollandbaroque.com
+ 31 (0)6 4168 7578
Simone Lensink
simone@hollandbaroque.com
+ 31 (0)6 2620 2380

Bibliothecaris
Haru Kitamika
haru@hollandbaroque.com

Projectleider residency
Emma van Schoonhoven
emma@hollandbaroque.com

Raad van Toezicht (onbezoldigd)
rvt@hollandbaroque.com

  • Gabriël Oostvogel: voorzitter/secretaris (tot 24-7-2022)
  • Michiel Huisinga: vicevoorzitter en intern vertrouwenspersoon (tot 10-12-2023) 
  • Jan van Overhagen: algemeen lid (tot 1-4-2022)
  • Alex Mooren: algemeen lid (tot 1-4-2022)

Agent Duitsland
Rebuschat Artists Management 
(voormalig Uhde&Harckensee)
Treskowallee 101, 10318 Berlin, Germany
Monika Rebuschat
+4930 6956 6071 1
monika@rebuschatartistsmanagement.de

Agent China (en Azië)
Impulse Art Media International
Rm 1443, Block C, Shoucheng Plaza, Guang Qu Rd, Chao Yang District, Beijing 100022, China.
Stephanie Chang
+8610 5942 7078
stephanie.chang@chinaiam.com

KvK Stichting Holland Baroque: 30 27 02 63
KvK Stichting Steun Holland Baroque: 30 20 92 17
IBAN: NL46 RABO 0156 1218 91
BTW nummer: NL 8212.74.740 B01
BIC: RABONL2U 
RSIN: 8212.74.740

Blijf op de hoogte Schrijf je in voor onze maandelijkse nieuwsbrief en maak kans op een cd