Contact

Bezoekadres
Doelenstraat 44
3512 XJ Utrecht

Postadres
Postbus 54
3500 AB Utrecht

Kantoor
info@hollandbaroque.com
+31 (0)30 2751840

Zakelijk directeur
Clara van Meyel 
clara@hollandbaroque.com
+31 (0)6 1202 5054

Artistiek team
Judith Steenbrink
judith@hollandbaroque.com

Artistiek team
Tineke Steenbrink
tineke@hollandbaroque.com

Projectleider residency
Emma van Schoonhoven
emma@hollandbaroque.com

Productie
Caleb Wiebe
caleb@hollandbaroque.com

Bureaumedewerker
Romy Struik
romy@hollandbaroque.com
+31 (0)30 2751840

Fondsenwerving
Fiep Nijhof
fiep@hollandbaroque.com

Bibliothecaris
Haru Kitamika
haru@hollandbaroque.com

PR en Marketing Carnival Baroque
Laura van Wingerden
pr@hollandbaroque.com

Raad van Toezicht (onbezoldigd)
rvt@hollandbaroque.com

  • Roland Kieft: voorzitter/secretaris (tot 1-6-2027)
  • Anne-Marie Jansen: algemeen lid (tot 1-2-2027)
  • Paul Cornelisse: algemeen lid (tot 1-11-2027)
  • Jan van Overhagen: algemeen lid (tot 1-4-2026)
  • Alex Mooren: algemeen lid (tot 1-4-2026)

Agent Duitsland
Rebuschat Artists Management 
(voormalig Uhde&Harckensee)
Treskowallee 101, 10318 Berlin, Germany
Monika Rebuschat
+4930 6956 6071 1
monika@rebuschatartistsmanagement.de

Agent China (en Aziƫ)
Impulse Art Media International
Rm 1443, Block C, Shoucheng Plaza, Guang Qu Rd, Chao Yang District, Beijing 100022, China.
Stephanie Chang
+8610 5942 7078
stephanie.chang@chinaiam.com

Ongewenst gedrag
Werk je met of voor Holland Baroque en heb je last (gehad) van ongewenste omgangsvormen? Zou je erover willen spreken met een extern vertrouwenspersoon? Holland Baroque is aangesloten bij Mores. Op de website van mores.online kun je contact opnemen met een vertrouwenspersoon.

KvK Stichting Holland Baroque: 30 27 02 63
KvK Stichting Steun Holland Baroque: 30 20 92 17
IBAN: NL46 RABO 0156 1218 91
BTW nummer: NL 8212.74.740 B01
BIC: RABONL2U 
RSIN: 8212.74.740
Meer informatie over de ANBI

Blijf op de hoogte Schrijf je in voor onze maandelijkse nieuwsbrief en maak kans op een cd