Menu

Contact

Bezoekadres
Doelenstraat 44
3512 XJ Utrecht

Postadres
Postbus 54
3500 AB Utrecht

Kantoor
Info@hollandbaroque.com
+31 (0) 30 2751840

Artistiek team
Judith Steenbrink
judith@hollandbaroque.com

Tineke Steenbrink
tineke@hollandbaroque.com

Zakelijk directeur
Luuk van Geffen  
luuk@hollandbaroque.com
+31 6 17921418 

Productieleiding
Clara van Meyel 
clara@hollandbaroque.com
+31 6 1202 5054

Marketing & communicatie
Liane Verheul +31 6 340 6  4044
Harm Zeven + 31 64168 7578
pr@hollandbaroque.com

Bibliothecaris
Haru Kitamika
haru@hollandbaroque.com

Raad van Advies
Bernd Damme
Ronald van der Giessen
Anneke Hogenstijn
Jan Van den Bossche
Aleid Wolfsen
Nelleke Hennemann

Bestuur (onbezoldigd)
- Gabriël Oostvogel, voorzitter/secretaris (tot 24-7-2022), nevenfuncties: Adviseur en interim-manager aangesloten bij Blueyard Coöperatie U.A., nevenfuncties in de muziek- en kunstwereld: voorzitter Klassieke Muziek Coalitie, bestuurslid North Sea Round Town, bestuurslid International Conducting Competition Rotterdam, bestuurslid Batavierhuis. 
- Corinne Schot, penningmeester (verlengd tot 1-9-2021) 
- Michaël Nieuwenhuizen, lid (verlengd tot 12-11-2021), nevenfunctie: Lid Domeincommissie Podiumkunsten van de Raad voor Cultuur
- Jan van Overhagen, lid (tot 1-4-2022)
- Alex Mooren, lid (tot 1-4-2022)
E: bestuur@hollandbaroque.com

Agent Duitsland
Uhde & Harckensee MusikManagement 
Kirsten Junglas
Holzmarktstr. 33 D - 10243 Berlin
T: +49-30-695 6607 13
F: +49-30-695 6607 29
E: kirsten.junglas@uhmm.de

Kamer van Koophandel Stichting Holland Baroque Society
30 27 02 63
Kamer van Koophandel Stichting Steun Holland Baroque Society
30 20 92 17
IBAN: NL46 RABO 0156 1218 91
BTW nummer NL 8212.74.740 B01
BIC: RABONL2U 
RSIN: 8212.74.740

Location

© Holland Baroque 2015 Privacy statement Design by Smel